Board

Chairman

Elisabeth Lind
elisabeth.lind@umea.se

Vice chairman

Elisabeth Löfgren
lofgren_elisabeth@hotmail.com

Members

Jan-Olov Carlsson
joc@ersmark.se

Nathalie Eriksson
nattis_eriksson@hotmail.com

Ingemar Larsson
ingemar@hugget.nu

Staffan Larsson
Staffan.l3@gmail.com

Per Melander
per.melander@umu.se

Irmiz Rosas Gómez
irmizrosas@gmail.com

Jan-Olof Sandberg
janolof.sandberg@nolia.se

Stina Sandström
stina.sandstrom@excite.com

Maria Sundström
maria.sundstrom@bilda.nu

Brita Täljedal
brita.taljedal@bildmuseet.umu.se

Peter Vigren
peter.vigren@umea.se

Nominating committee

Catarina Norén, sammankallande
catarina.noren@svt.se

Eva Conradzon
eva@biegga.com

Margareta Rönngren
margareta.ronngren@umea.se

Anna-Karin Sjöstrand
sjostrand@telia.com

31 May – 1 Jun

Midsommarnattsdröm

6 Jun

En blågul cabaret

15 Jun

Spelman på taket

3 Sep

Circus Baobab - Yé!

9 Oct

VUXENLEKAR - En standup om att inte vilja bli stor

1 – 2 Nov

Monstrets tid

No events matched entered search criteria.