Styrelse


Ordförande

Per Melander
melander60@gmail.com

Vice ordförande

Elisabeth Melkersdotter
melkesdotter@outlook.com


Ledamöter

Stina Sandström
stina.sandstrom@excite.com

Maria Sundström
maria.sundstrom@bilda.nu

Brita Täljedal
brita.taljedal@bildmuseet.umu.se

Peter Vigren
peter.vigren@umea.se

Nalika Tjärnberg
nalika1967@gmail.com

Mahmoud Chninou
mahmoud.chninou@gmail.com

Erik Lindström
erik.lindstrom83@hotmail.com

Patina Lööke
patina.looke@gmail.com

Viktor Sandström

Eva Maaherra Lövheim

Jakob Jonsson Ollander

Valberedning

Catarina Norén, sammankallande
catarina.noren@svt.se

Eva Conradzon
eva@biegga.com

Per Holm

Nina Björby
nina@bjorby.se

7 okt – 29 dec

Tusen år av oss

2 dec

Emil Jensen - Än susar skogen

5 – 6 dec

Lunch- och middagsteater - En sagalik jul

9 dec

Soul Chain – Sharon Eyal

10 dec

Opera (live) på bio - The Hours

10 dec

Julfest med Franska Trion och Muovipussi

11 dec

HOLY

11 dec

Kraja - Gnistrande vinterklanger

7 – 14 jan

Teaterbuss: Musikanternas uttåg - slutsåld

27 jan

Den overkliga sanningen om Bob Hund

7 feb

SLICK

26 feb

Carmen med förhinder

1 – 2 mar

Kameliadamen

19 mar

Opera på bio - Lohengrin

1 apr

Opera (live) på bio - Falstaff

16 apr

Opera på bio - Rosenkavaljeren

21 apr

Out of Chaos - Gravity & Other Myths

13 maj

Peter Carlsson & Kjell Gustavsson R&B Orchestra

20 maj

Opera (live) på bio - Don Giovanni

3 jun

Opera (live) på bio - Trollflöjten

Inga evenemang motsvarade de sökkriterier du valt.