Styrelse


Ordförande

Per Melander
per.melander@umu.se

Vice ordförande

Elisabeth Melkersdotter
melkesdotter@outlook.com


Ledamöter

Jan-Olov Carlsson
joc@ersmark.se

Stina Sandström
stina.sandstrom@excite.com

Maria Sundström
maria.sundstrom@bilda.nu

Brita Täljedal
brita.taljedal@bildmuseet.umu.se

Peter Vigren
peter.vigren@umea.se

Nalika Tjärnberg
nalika1967@gmail.com

Mahmoud Chninou
mahmoud.chninou@gmail.com

Erik Lindström
erik.lindstrom83@hotmail.com

Patina Lööke
patina.looke@gmail.com

Oscar Sedholm
oscar.sedholm@gmail.com

 

Valberedning

Catarina Norén, sammankallande
catarina.noren@svt.se

Eva Conradzon
eva@biegga.com

Margareta Rönngren
margareta.ronngren@umea.se

Nina Björby
nina@bjorby.se

9 – 11 dec

Cold Blood - Inställd

11 dec – 15 jan

Teaterresa: Musikanternas uttåg - Fullbokad!

11 dec

Julfest med Franska Trion

17 dec

Dans (live) på bio - Svansjön

17 – 18 dec

Outlines

13 – 14 jan

Sörjen som blev

19 jan

Greatest hittills - Ronny Eriksson

29 jan – 11 feb

Sällskapsresa till Golgata

8 feb

Middagsteater - Hans-Ola Stenlund: Skuggan

17 feb

Stortorget

25 – 26 feb

Pippi Långstrump

23 – 26 mar

Rotterdam

27 – 28 mar

ART

6 – 7 apr

Barnen från Frostmofjället

2 – 3 maj

Lunch- / middagsteater: Huset

5 maj

Sarah Klang

12 – 14 maj

Klungan - Toppa jaget

18 sep

Hon vars hjärta var som mitt

Inga evenemang motsvarade de sökkriterier du valt.