Styrelse


Ordförande

Per Melander
melander60@gmail.com

Vice ordförande

Elisabeth Melkersdotter
melkesdotter@outlook.com


Ledamöter

Stina Sandström
stina.sandstrom@excite.com

Maria Sundström
maria.sundstrom@bilda.nu

Brita Täljedal
brita.taljedal@bildmuseet.umu.se

Peter Vigren
peter.vigren@umea.se

Nalika Tjärnberg
nalika1967@gmail.com

Mahmoud Chninou
mahmoud.chninou@gmail.com

Erik Lindström
erik.lindstrom83@hotmail.com

Patina Lööke
patina.looke@gmail.com

Viktor Sandström

Eva Maaherra Lövheim

Jakob Jonsson Ollander

Valberedning

Catarina Norén, sammankallande
catarina.noren@svt.se

Eva Conradzon
eva@biegga.com

Per Holm

Nina Björby
nina@bjorby.se

16 – 24 sep

Sällskapsresa till Golgata

18 sep

Hon vars hjärta var som mitt

22 – 24 sep

Ålevangeliet

24 sep – 16 okt

Hjälp mig inte - En mörk vårdcentralskomedi av och med William Spetz

27 sep

Jacke Sjödin – Coronasånger

2 okt

SOLITAIRE

6 okt

Greatest hittills - Ronny Eriksson

8 okt

Doktor Kosmos

12 okt

BLKDOG - Botis Seva

18 okt

Britt-Marie var här

21 – 22 okt

Carl-Einar Häckner - I för långt borta land

22 okt

Opera (live) på bio - Medea

5 nov

Opera (live) på bio - La Traviata

11 – 12 nov

Merkurius – Gunilla Heilborn

2 dec

Emil Jensen - Än susar skogen

9 dec

Soul Chain – Sharon Eyal

10 dec

Opera (live) på bio - The Hours

19 mar

Opera på bio - Lohengrin

1 apr

Opera (live) på bio - Falstaff

16 apr

Opera på bio - Rosenkavaljeren

20 maj

Opera (live) på bio - Don Giovanni

3 jun

Opera (live) på bio - Trollflöjten

Inga evenemang motsvarade de sökkriterier du valt.