Styrelse


Ordförande

Per Melander
melander60@gmail.com

Vice ordförande

Elisabeth Melkersdotter
melkesdotter@outlook.com


Ledamöter

Stina Sandström
stina.sandstrom@excite.com

Maria Sundström
maria.sundstrom@bilda.nu

Brita Täljedal
brita.taljedal@bildmuseet.umu.se

Anders Jonsson
anders.jonsson@alo.se

Nalika Tjärnberg
nalika1967@gmail.com

Mahmoud Chninou
mahmoud.chninou@gmail.com

Erik Lindström
erik.lindstrom83@hotmail.com

Patina Lööke
patina.looke@gmail.com

Viktor Sandström
viktorsandstrom@icloud.com

Eva Maaherra Lövheim
eva.lovheim@gmail.com

Jakob Jonsson Ollander
jakobjo@live.se

Valberedning

Catarina Norén, sammankallande
catarina.noren@svt.se

Eva Conradzon
eva@biegga.com

Per Holm
per.holm@umu.se

Nina Björby
nina@bjorby.se

31 maj – 1 jun

Midsommarnattsdröm

6 jun

En blågul cabaret

15 jun

Spelman på taket

3 sep

Circus Baobab - Yé!

9 okt

VUXENLEKAR - En standup om att inte vilja bli stor

1 – 2 nov

Monstrets tid

Inga evenemang motsvarade de sökkriterier du valt.